Skip to content

Backend/Full stack developer

Brno, Jihomoravský kraj, CzechiaSW development

Job description

Ahoj, 


jsem Adam, CTO ve Smartsupp a v týmu o 50 lidech budujeme z Brna globální SaaS startup. Makáme na řešení pro konverzační e-commerce, které kombinuje live chat a chatboty. 100 000 e-shopů a firem po celém světě díky Smartsupp poskytuje personalizovanou nákupní asistenci a zlepšuje online shopping experience. ...a ano, používáme Open AI a zkoumáme další modely, které pomohou našim zákazníkům s lepší komunikací a zjednoduší vytváření chatbotů.


👉 Do týmu hledáme šikovného backenďáka, který má tzv. "product first attitude". Někoho, kdo vždy přemýšlí o nových a inovativních způsobech, jak zlepšit tech stack tak, aby se za to neutratil balík peněz. Někoho, kdo přemýšlí o celkové stabilitě a rozšiřitelnosti. Hledáme někoho kdo má něco naprogramováno a chce dál rozvíjet své vývojářské schopnosti. Neděláme nic na koleni a každému dáváme prostor pro osobní růst, nezapomínáme na zábavu a necháváme vysokou míru časové flexibility. 


🎯 Jak si spolupráci s námi můžeš představit?


👉 Na začátku naši produkťáci udělají rozhovory se zákazníky. Tam se můžeš připojit a poslechnout si, co zákazníky trápí v různých oblastech a co by rádi v produktu viděli. Jakmile máme posbírané informace z více rozhovorů, proběhne skupinová diskuze a rozhodnutí o prioritách. Hledáme společně řešení, které bude brzy viditelné a dobře zpracované. "A co si navaříme, to si taky na našem webu sníme". 

Náš produkt používáme aktivně. Máme tak feedback z první ruky a můžeme se bavit, kdy a jak zareagujeme. Nic není vytesané do kamene. Ceníme si flexibility a stability produktu. Každý u nás je součástí diskuze.


👉 Všechno, co uděláme, se dostane během pár dní do produkce, ale pečlivě řídíme, kdo všechno změnu uvidí. Chceme vyladěný produkt a než pustíme featury na všechny, sbíráme feedback a ladíme featuru. K tomu všemu budeš přispívat, protože tvoje úkoly se budou pohybovat v oblasti spolupráce s produkťákem, UXákem a zbytkem týmu na vývoji nových featur. Chceme vyladěný produkt a rychlé a otestované releasy. V tom si vzájemně pomáháme.


Ve Smartsupp budeš makat na platformě live chatu a chatbota, přes který teče 1 a půl milionu konverzací měsíčně. Cíl je, abychom vždy věděli, že umíme naše řešení škálovat pro další tisíce zákazníků (a zároveň nám účet od AWS neutrhl kapsu). Budeš vylepšovat chatbota, propojovat ho s AI, propojovat data s různými integracemi a podporovat vývoj nových featur do aplikace. Jsme čistě cloudový produkt a hostujeme infrastrukturu v AWS.


Pohovory bereme jako konverzaci, ne jako výslech. Pokud tě pozice a naše firma zaujala, rádi s tebou zajdeme na oběd nebo kafe a řekneme ti víc o tom, na čem aktuálně pracujeme, jak naše firma funguje uvnitř a jaké výzvy by na tebe čekaly. Když se v tom uvidíš, v druhém kole otestujeme jak jsi na tom technicky. Další krok je nabídka, chápeme že chodit na deset kol pohovorů nikoho nebaví.  

Job requirements

🎯 Koho (ne)hledáme:

  •  Znalost Typescriptu a NodeJS s ideálně s frameworkem NestJS je nutná jako dýchání
  • Pokud máš asynchronní zpracování v krvi, budeš jako ryba ve vodě. Používáme z větší části RabbitMQ, ale v části pro komunikaci s weby jsou websockety a část API je klasicky na RESTová.
  • Láska k technologii, čistému SW designu a k architektuře je něco, co ti pomáhá dělat dlouhodobě správná rozhodnutí. Clean code, design patterns, testovatelnost aplikace už znáš tak dobře, že bys je vysvětlil každému i o půlnoci
  • Systémem proteče hodně zpráv a bez dobrého citu pro škálování a cenové efektivity to nedáš. Navíc, pokud rozumíš OpenAPI, domain-driven designu, microservices architektuře a jak porcovat monolit, jsi náš člověk.
  • I u nás najdeš pár databází. Měl bys znát jak relační databáze (PostgreSQL), tak i NoSQL (ElasticSearch) a vědět, kde se hodí a kde ne.
  • Umíš udělat rozhodnutí, ale taky nasloucháš svému okolí a pomáháš hledat finální řešení. Nikdo přece nemáme patent na rozum.
  • I když už máš něco za sebou, na svůj rozvoj nezapomínáš a stále na sobě pracuješ. My tě v tom rádi budeme podporovat jak časem, tak finančně.  
  • Jsme mezinárodní firma. Občas budeš mluvit anglicky. Nepotřebujeme vidět certifikáty a tvoje angličtina nemusí být perfektní, ale počítej s tím, že  jí budeš potřebovat.


🎯 Proč se ti u nás bude líbit?

🧑‍🤝‍🧑 Budeš pracovat s lidmi, pro které je důležitá týmová spolupráce, otevřenost a naše další hodnoty – svoboda a zodpovědnost či neustálý rozvoj

🌐 Dozvíš se, jak funguje SaaS (software as a service)

⛱️ Pěkné benefity jako je 10k budget pro sebevzdělávání, jazykové lekce, pravidelné týmové párty, MultiSport karta, mobilní tarif či volno na tvoje narozeniny, 25 dní dovolené, Sick days a další. Mrkni na naše BEYOND JUST A PAYCHECK. 

🏢 Pracovní den ti určitě zpříjemní i kanceláře v 17. patře Šumavské tower, kde budeš mít Brno jako na dlani

🥃 Neomezený přístup k domácí Smartsupp slivovici a kvalitnímu rumu :-)


Pro více informací o nás mrkni na Smartsupp partu na náš instagram People of Smartsupp nebo třeba na tento článek. 


Máš zájem makat pro Smartsupp?

Rádi ti osobně Smartsupp představíme. Napiš proč se k nám chceš připojit a pošli tvůj LinkedIn nebo životopis.


By submitting this form, I acknowledge that Smartsupp will collect, store, and process my data. You may withdraw the consent anytime.

Brno, Jihomoravský kraj, Czechia
SW development

or

Apply with Indeed unavailable