Head of acquisition & growth pro globální B2B SaaS

Job description

Ohodnocení 70 000 Kč - 100 000 Kč měsíčně

plus equity opce a roční performance bonus

Jak vypadá Smartsupp tým

Ahoj,

jsem Vladimír, Smartsupp CEO a cofounder.

Tenhle job inzerát jsem napsal osobně. Je to vlastně spíš osobní dopis. Hledám k nám do týmu někoho, kdo si vezme na starost marketingový tým a akvizici. Jako šéf/ka akvizice budeš klíčový hráč ve firmě, který/á je součástí managementu a má odpovědnost za zvyšování MRR skrze akvizici nových zákazníků a vedení marketingovém týmu. Chci spolehlivého parťáka/parťačku, který/á tu s námi bude dalších 5 nebo 10 let. Ne jen někdo, kdo hledá lepší plat a další zářez do CV.

O nás:

Jsme 40-členný tým, většina lidí pracuje inhouse v Brně. Zatím fungujeme v covidovém režimu, kdy lidé chodí do kanceláře na dobrovolné bázi a všichni se potkáváme v kanclu 2x týdně na týmové meetingy. Klíčové hodnoty jsou pro nás týmová komunikace, otevřený přístup, touha růst, svoboda a odpovědnost. Ve firmě používáme OKRs metodiku, kdy každý kvartál společně nastavujeme firemní cíle. Vývojový a produktový tým funguje ve dvou-týdenních sprintech.

Mrkni se na naši Smartsupp careers page, kde najdeš jak vypadá náš team a další informace o firmě. V rámci pohovorů se potkáš s lidmi z marketing týmu i šéfem produktu, abychom se navzájem líp poznali a uvidíme, zda je to správný fit pro obě strany.

Marketingový tým a tvoje role:

Smartsupp marketing tým má 6 členů plus několik externistů. Akvizici řešíme primárně přes online kanály. Jsme low-touch B2B SaaS, náš produkt je self-service a konverzní funnel je plně automatizován. Zákazníci platí Smartsupp jako subscription (měsíční nebo roční fee) a mají definovanou life-time value, se kterou pracujeme při kalkulaci ROI marketing kampaní.

Jako Head of acquisition & growth budeš mít ownership marketing budgetu 12 milionů korun ročně a volnou ruku zkoušet nové kanály. Budeš součástí managementu a pravidelně se synchronizovat se mnou, šéfem vývoje a šéfem produktu, abychom všichni táhli za jeden provaz. Tvůj cíl bude přivádět každý měsíc nové zákazníky a zvyšovat MRR.

Job requirements

Náplň práce - co budeš mít na starosti:

  • Tvorba a exekuce marketingové strategie a roadmapy, odpovědnost za delivery marketing týmu
  • People management - 1on1 meetingy, rozvoj a spokojenost členů marketing týmu, hiring
  • Datové analýzy a reporting - vyhodnocování a optimalizace akvizičního funnelu, kanálů a PPC kampaní
  • Komunikace s partnery - vyjednávání a exekuce marketingových aktivit skrze partnery
  • Odpovědnost za marketing budget (12M CZK ročně)

Koho hledáme - co bys měl/a umět:

  • Zkušenosti s vedením lidí a marketingového týmu
  • Zkušenosti s online marketingem
  • Google Analytics, Google Ads, PPC kampaně, SEO
  • Výhodou je znalost a předchozí zkušenosti s B2B SaaS marketingem
  • Dobrá komunikace s lidmi, vyjednávací schopnosti, leadership skills
  • Plynulá angličtina (mluvená i psaná)
  • Task-oriented přístup, tah na branku
  • Být problem solver a dotahovač

Pokud jsi dočetl/a až jsem, asi tě tento job opravdu zaujal. Ozvi se mi na vladimir@smartsupp.com abychom domluvili oběd nebo osobní schůzku. Rád ti řeknu víc o Smartsupp a našem marketing týmu.

Vladimír

CEO & cofounder

Smartsupp