Webkodér pro globální startup

Job description

Ahoj,

jsem Patrik, marketingový manažer Smartsupp týmu.

Hledám k sobě spolehlivého web kodéra na part-time, který se nadchne pro náš produkt a bude s námi pracovat několik dalších let.

 

Kdo jsme a kam se společně posuneme?

Smartsupp je chat aplikace pro malé firmy a e-shopy, kterou aktuálně transformujeme na multi-channel platformu pro zákaznickou komunikaci, která integruje chat, e-mail a FB Messenger. Chceme, aby zaměstnanci nemuseli používat 3 různá rozhraní pro řešení dotazů od zákazníků. Zároveň pracujeme na automatizaci a otevřeném API pro integraci chat botů, abychom eliminovali opičí práci lidí na zákaznické podpoře. To ušetří čas zákazníkům a lidé ve firmě se mohou věnovat smysluplnějším činnostem.

 

Na čem u nás budeš pracovat?

Společně s marketingovým týmem a designerem budeš pracovat na webové prezentaci, která potencionálním zákazníkům představuje náš produkt. Budeš se podílet na tvorbě nových landing pages a A/B testování. Všechno na marketingu měříme, a tak i tvým hlavním cílem bude počet nových spokojených zákazníků.

Dál nám pomůžeš s rozvojem našeho blogu a help stránek postavené na platformě Wordpress.

I když budeš součástí marketing týmu, budou ti k ruce parťáci z produktu, se kterými můžeš konzultovat technologickou stránku a posouvat tě tak dál.

Job requirements

Jak si tě představujeme

  • Máš výbornou znalost CSS3 a HTML 5
  • Jsi zvyklý navrhovat responzivní weby – od mobilu, přes tablet po desktop
  • Ve Wordpressu dokážeš napsat vlastní šablonu
  • Máš chuť se rychle učit, jsi spolehlivý, samostatný a zodpovědný
  • Hledáš cesty, jak věci zjednodušit a zefektivnit

Proč se ti u nás bude líbit?

  • Získáš zkušenosti z první ruky a poznáš, jak to funguje v rychle rostoucím globálním tech startupu
  • Příjemná atmosféra, žádná byrokracie, ani korporátní bullshit a k tomu spousta příležitostí
  • Neomezený přísun domácí Smartsupp slivovice a dobrého rumu
  • Spousta benefitů, budget pro sebevzdělávání, lekce angličtiny, pravidelné týmové párty, MultiSport karta, game zone a různé sportovní akce (squash, fotbal, paintball, wakeboarding, lyže)
  • Kanceláře v centru Brna se spoustou dobrých restaurací v okolí

Chceš se dozvědět víc?

Pokud se ti libí Smartsupp tým a náš stack a pozice tě zaujala, rád se s tebou potkám osobně. Jednoduše vyplň přihlášku nebo mi napiš na patrik@smartsupp.com.

Jedná se o part-time job vhodný pro studenty s časovým odhadem 15-20 hodin týdně. Tuto pozici bereme v naší firmě jako startovací a pokud budeš mít zájem posunout se dál, rádi tě uvítáme v našem produktovém týmu.